Cennik - marselstudio.pl

Wszystkie podane ceny są cenami netto, do cen należy doliczyć 23% podatku VAT

NAGRANIA WOKALNE CENA

Szybkie nagranie wokalu do demo, na konkurs itp. Oferta obejmuje jedną godzinę nagrywania, bez korekty intonacji oraz bez miksu. Nagranie wideo FullHD z ujęcia jednej kamery –GRATIS!

300,00 zł

Profesjonalne nagranie wokalu. Oferta obejmuje jedną (pierwszą) godzinę nagrania, po nagraniu można zabrać nagrane ślady ze sobą, lub skorzystać z naszego miksu i masteringu – cena w tabeli poniżej. Każda kolejna godzina nagrywania + 99,00zł.

200,00 zł

Miks i mastering jednego utworu wokalnego. Profesjonalna obróbka nagranych śladów wokalnych. Opłata ryczałtowa, poprawki nanosimy aż do osiągnięcia zadowalającego efektu.

200,00 zł / utwór

Korekcja intonacyjna wokalu (dotyczy nagranego materiału lub dostarczonych plików)

100,00 zł

NAGRANIA MUZYCZNE

CENA

Nagrywanie instrumentów lub wszelkiego rodzaju materiałów dźwiękowych

200,00 zł / godzina

Miks i mastering jednego utworu muzycznego dostarczonego osobiście lub on-line

300,00 zł / utwór

Korekta intonacyjna jednego utworu

200,00 zł / utwór

Wyrównanie ścieżek jednego utworu

200,00 zł / utwór

NAGRANIA LEKTORSKIE

CENA

Nagrania lektorskie, do reklam, IVR , audiobook itp. (cena dotyczy samego nagrania, bez opłaty lektorskiej)

150,00 zł / godzina

Czyszczenie i mastering nagrań lektorskich zarejestrowanych w MarselStudio, za każde 15 minut nagrania (opłata ryczałtowa)

100,00 zł / za 15 minut

Czyszczenie i mastering nagrań lektorskich zarejestrowanych poza MarselStudio dostarczonych osobiście lub on-line (cena zależy od wielkości projektu)

Do uzgodnienia

NAGRANIA PODCASTU / PODKASTU

CENA

Wynajem studia na potrzeby realizacji podcastu (w cenie jest powierzchnia studia, sprzęt nagraniowy, realizator, rejestracja audio). Podstawowa cena jest opłatą za wynajem studia do dwóch godzin przebywania w studiu podczas realizacji podcastu, obejmuje również przygotowania do samego nagrania lub przerwy w trakcie nagrań – makijaż, fryzjer, catering itp. Minimalny czas rezerwacji to dwie godziny.

200,00 zł

Za pierwsze dwie godziny wynajmu

Każda kolejna rozpoczęta godzina powyżej dwóch godzin

100,00 zł

Za każdą kolejną godzinę

Nagranie wideo – jedna kamera FullHD. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery Olympus OM-D10 w jakości HD w formacie .mov. Do dyspozycji mamy 3 takie kamery, można użyć jedną, dwie lub trzy kamery równocześnie.

50,00 zł / 1 kamera

Nagranie wideo – jedna kamera 4K. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery w płaskim profilu kolorystycznym – Blackmagic Pocket 4K. Do dyspozycji mamy 2 takie kamery. Można użyć jedną lub dwie kamery równocześnie.

 + 100,00 zł / 1 kamera

Obróbka nagranego materiału audio do 30 minut

+150,00 zł 

Obróbka nagranego materiału audio do 60 minut

+200,00 zł

Obróbka nagranego materiału audio do 90 minut

+250,00 zł

Podstawowa obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z jednej kamery, korekta kolorów, eksport materiału) 

+100,00 zł

Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 30 minut

+250,00 zł

Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 60 minut

+350,00 zł

Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 90 minut

+450,00 zł

NAGRANIA WIDEO

CENA

Wynajem studia i wyposażenia MarselStudio na potrzeby nagrań wideo

200,00 zł / godzina

Nagranie wideo z ujęcia jednej kamery w jakości FullHD dla wokalistów  Zobacz przykładowe wideo

200,00 zł / utwór

Nagranie wideo z ujęcia wielu kamer w jakości FullHD dla wokalistów i zespołów (bez montażu filmu) Zobacz przykładowe wideo

400,00 zł / utwór

Nagranie wideo za pomocą wielu kamer w jakości FullHD + montaż filmu Zobacz przykładowe wideo

800,00 zł / utwór

 

MB 7.4.33

© marselstudio.pl 2023