Elementor #3568

Chcesz nagrać profesjonalny podcast, ale nie masz odpowiedniego sprzętu, miejsca czy pomysłu? Zapraszamy do naszego studia! Mamy specjalną strefę do realizacji podcastów. Nasze studio wyposażone jest w niezbędny sprzęt najwyższej jakości do rejestracji audio i wideo. Posiadamy klimatyzowane sale, duży parking. Realizujemy projekty indywidualne jak i duże zlecenia dla firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą uwagą. Poniżej znajduje się szczegółowy cennik podcastów.

Cennik podstawowy

Aby zrealizować nagranie, niezbędne jest wynajęcie studia. Minimalny czas wynajmu to dwie godziny, na co składa się rejestracja materiału, przygotowanie studia pod zapotrzebowanie klienta, przygotowanie sprzętu i zgranie materiału.

Usługa

CENA

Wynajem studia na potrzeby realizacji podcastu (w cenie jest powierzchnia studia, sprzęt nagraniowy, realizator, rejestracja audio). Podstawowa cena jest opłatą za wynajem studia do dwóch godzin przebywania w studiu podczas realizacji podcastu, obejmuje również przygotowania do samego nagrania lub przerwy w trakcie nagrań – makijaż, fryzjer, catering itp. Minimalny czas rezerwacji to dwie godziny.

200,00 zł

Za pierwsze dwie godziny wynajmu

 

Każda kolejna rozpoczęta godzina powyżej dwóch godzin

+100,00 zł

Za każdą kolejną godzinęł

Podstawową usługą związaną z podcastami jest rejestracja materiału w postaci audio. Dysponujemy czterema mikrofonami do rejestracji podcastów Shure SM7B i całym niezbędnym sprzętem do profesjonalnego zarejestrowania nagrania. Rejestracja samego audio podczas nagrywania, jest w cenie wynajmu studia. Jeśli jednak potrzebna jest obróbka audio –  czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering, niezbędna do publikacji nagrania, polecamy skorzystać z któreś z poniższych opcji.

UsługaCENA
Obróbka nagranego materiału audio do 30 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

150,00 zł

Za 30 min materiału

Obróbka nagranego materiału audio do 60 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

200,00 zł

Za 60 min materiału

Obróbka nagranego materiału audio do 90 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

250,00 zł

Za 90 min materiału

Cennik usług związanych z rejestracją i obróbką nagranego materiału wideo. Na miejscu posiadamy własne kamery m.in. dwie profesjonalne kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K. Możemy zarejestrować surowy materiał wideo lub obrobić go i przygotować do emisji. Istnieje również możliwość rejestracji teaserów do nagranego podcastu. Wykonujemy też wiele innych usług, nie objętych cennikiem, jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, skontaktuj się z nami.

Usługa

CENA

Nagranie wideo – jedna kamera HD. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery Olympus OM-D10 w jakości HD w formacie .mov. Do dyspozycji mamy 3 takie kamery, można użyć jedną, dwie lub trzy kamery równocześnie.

100zł / jedna kamera

Nagranie wideo – jedna kamera 4K. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery w płaskim profilu kolorystycznym – Blackmagic Pocket 4K. Do dyspozycji mamy 2 takie kamery. Można użyć jedną lub dwie kamery równocześnie.

200 zł / jedna kamera

Podstawowa obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z jednej kamery, korekta kolorów, eksport materiału)

 100 zł

Teasery z materiału wideo w formacie 16:9 lub 9:16 

50 zł / jeden teaser

Wstawienie intro, outro i grafik dostarczonych przez klienta, podczas montażu filmu

bezpłatnie

Tworzenie indywidualnych animacji lub grafik

wycena indywidualna