Z STARE – Podcasty - marselstudio.pl
Wszystkie materiały zarejestrowane w Marsel Studio

Galeria podcastów

Cennik realizacji podcastów

Chcesz nagrać profesjonalny podcast, ale nie masz odpowiedniego sprzętu, miejsca czy pomysłu? Zapraszamy do naszego studia! Mamy specjalną strefę do realizacji podcastów. Nasze studio wyposażone jest w niezbędny sprzęt najwyższej jakości do rejestracji audio i wideo. Posiadamy klimatyzowane sale, duży parking. Realizujemy projekty indywidualne jak i duże zlecenia dla firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą uwagą. Poniżej znajduje się szczegółowy cennik podcastów.

Aby zrealizować nagranie, niezbędne jest wynajęcie studia. Minimalny czas wynajmu to dwie godziny, na co składa się rejestracja materiału, przygotowanie studia pod zapotrzebowanie klienta, przygotowanie sprzętu i zgranie materiału. Po godzinie 17:00 oraz w weekendy, naliczana jest dodatkowa opłata, stanowiąca 50% wartości usługi z podstawowego cennika.
Usługa CENA
Wynajem studia na potrzeby realizacji podcastu (w cenie jest powierzchnia studia, sprzęt nagraniowy, realizator, rejestracja audio). Podstawowa cena jest opłatą za wynajem studia do dwóch godzin przebywania w studiu podczas realizacji podcastu, obejmuje również przygotowania do samego nagrania lub przerwy w trakcie nagrań – makijaż, fryzjer, catering itp. Minimalny czas rezerwacji to dwie godziny.

200,00 zł

Za pierwsze dwie godziny wynajmu

Każda kolejna rozpoczęta godzina powyżej dwóch godzin

+100,00 zł

Za każdą kolejną godzinę
Usługi świadczone po godzinie 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

+50%

dopłaty do stawki podstawowej
Podstawową usługą związaną z podcastami jest rejestracja materiału w postaci audio. Dysponujemy czterema mikrofonami do rejestracji podcastów Shure SM7B i całym niezbędnym sprzętem do profesjonalnego zarejestrowania nagrania. Rejestracja samego audio podczas nagrywania, jest w cenie wynajmu studia. Jeśli jednak potrzebna jest obróbka audio –  czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering, niezbędna do publikacji nagrania, polecamy skorzystać z któreś z poniższych opcji.

Usługa CENA
Obróbka nagranego materiału audio do 30 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

150,00 zł

Za 30 min materiału

Obróbka nagranego materiału audio do 60 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

200,00 zł

Za 60 min materiału

Obróbka nagranego materiału audio do 90 min. Opłata za przygotowanie nagrań audio do publikacji w dowolnym formacie audio (czyszczenie, odszumianie, naprawa, cięcie, miks i mastering)

250,00 zł

Za 90 min materiału

Usługi świadczone po godzinie 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

+50%

dopłaty do stawki podstawowej

Cennik usług związanych z rejestracją i obróbką nagranego materiału wideo. Na miejscu posiadamy własne kamery m.in. dwie profesjonalne kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K. Możemy zarejestrować surowy materiał wideo lub obrobić go i przygotować do emisji. Istnieje również możliwość rejestracji teaserów do nagranego podcastu. Wykonujemy też wiele innych usług, nie objętych cennikiem, jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, skontaktuj się z nami.

UsługaCENA
Nagranie wideo – jedna kamera FullHD. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery Olympus OM-D10 w jakości HD w formacie .mov. Do dyspozycji mamy 3 takie kamery, można użyć jedną, dwie lub trzy kamery równocześnie.

50zł

1 kamera

Nagranie wideo – jedna kamera 4K. Jest to opłata ryczałtowa za nagranie materiału za pomocą jednej kamery w płaskim profilu kolorystycznym – Blackmagic Pocket 4K. Do dyspozycji mamy 2 takie kamery. Można użyć jedną lub dwie kamery równocześnie.

100 zł 

1 kamera

Podstawowa obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z jednej kamery, korekta kolorów, eksport materiału)100 zł
Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 30 minut

250zł

30 min materiału

Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 60 minut

350 zł 

60 min materiału

Zaawansowana obróbka nagranego materiału wideo (synchronizacja plików audio i wideo z trzech kamer, wprowadzenie dodatkowych cięć, korekta kolorów, eksport materiału) – do 90 minut

450 zł

90 min materiału

Teasery z materiału wideo w formacie 16:9 lub 9:16 

50 zł 

jeden teaser

Wstawienie intro, outro i grafik dostarczonych przez klienta, podczas montażu filmubezpłatnie
Tworzenie indywidualnych animacji lub grafikwycena indywidualna
Usługi świadczone po godzinie 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

+50%

dopłaty do stawki podstawowej

UsługaCENA
Wykonanie okładki do podcastu

250,00 zł

Wykonanie pakietu formatów pod social media (grafika tytułowa, miniatury do mediów społecznościowych)

350,00 zł

Krótka animacja na bazie okładki

od 600,00 zł

Pakiet animacji (intro, outro, jingle, belki na bazie okładki)

od 800,00 zł

Za pakiet

Usługa podcasterska – masz pomysł na podcast, masz wybranych gości, ale nie ma kto przeprowadzić rozmowy i poprowadzić podcastu? Skorzystaj z naszej usługi prowadzenia podcastu. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

300,00 zł

Za 30 min materiału


Sprawdź nasze vouchery na nagranie podcastu

Voucher na kompleksową realizację wideo podcastu

799

Przejdź do sklepu

Voucher na kompleksową realizację podcastu audio

350

Przejdź do sklepu

Voucher na nagranie lektorskie

299

Przejdź do sklepu

Voucher na nagranie podcastu audio

199

Przejdź do sklepu

Jak prawidłowo wycenić podcast?

Istnieje możliwość samej rejestracji nagrania audio, bez montażu i obróbki audio. Po prostu przychodzicie, nagrywacie, a surowy materiał zabieracie do domu. Jest to opcja dla klientów, którzy chcą zrobić montaż samemu ale nie mają własnego studia lub przestrzeni do rejestracji ścieżek audio.
Jak to liczymy?

  • rezerwacja studia na dwie godziny – 200,00 zł
Całkowity koszt realizacji takiego podcastu to – 200,00 netto

Mamy do nagrania materiał audio o długości 75 minut. Zakładamy, że jesteśmy dobrze przygotowani do nagrania, zatem spotykamy się w studiu i od razu możemy zabierać się do pracy. Ponieważ nie nagrywamy materiału wideo, nie musimy robić wcześniej specjalnych przygotowań. Zakładamy ze całość nagrania potrwa dwie godziny.
Jak to liczymy?

  • rezerwacja studia na dwie godziny – 200,00
  • montaż i obróbka audio do 90 minut – 250,00
Całkowity koszt realizacji takiego podcastu to – 450,00 netto

Mamy do nagrania materiał o długości 25 minut, zakładamy, że jesteśmy dobrze przygotowani do nagrania, spotykamy się zatem w studiu i od razu możemy zabierać się nagrania. Ponieważ mamy jednego gościa i łącznie z prowadzącym będą rozmawiały dwie osoby, decydujemy się na nagranie wideo z ujęcia jednej kamery. Zakładamy wcześniej ze całość nagrania potrwa dwie godziny.
Jak to liczymy?

  • rezerwacja studia na dwie godziny – 200,00
  • nagranie wideo z użyciem jednej kamery – 100,00
  • podstawowa obróbka materiału wideo – 100,00
  • montaż i obróbka audio do 30 minut – 150,00
Całkowity koszt realizacji takiego podcastu to – 450,00 netto

Mamy do nagrania materiał o długości 45 minut, dodatkowo chcemy nagrać wideo z ujęcia trzech kamer, ponieważ będziemy mieli dwóch gości oraz prowadzący – razem trzy osoby. Potrzebne są trzy kamery, ponieważ chcemy zarejestrować ogólne ujęcie na wszystkich uczestników, dodatkowo zbliżenie na każdego gościa z osobna podczas rejestracji ujęć. Zdecydowanie, zwiększa to dynamikę nagrania. Chcemy dostać gotowy materiał audio oraz wideo do opublikowania w mediach społecznościowych i na kanale YouTube. Zakładamy wcześniej ze całość nagrania potrwa trzy godziny, ponieważ musimy się do nagrania przygotować, goście muszą się przebrać, wszyscy muszą zrobić make-up oraz zaplanowany jest poczęstunek dla naszych rozmówców. W celu wyprodukowania kompletnego materiału, proponujemy dodatkowo dwa gotowe teasery, do publikacji w serwisach społecznościowych czy Youtube.
Jak to liczymy?

  • rezerwacja studia na trzy godziny – 300,00
  • nagranie wideo z użyciem trzech kamer – 300,00
  • montaż i obróbka audio do 60 minut – 200,00
  • zaawansowana obróbka materiału wideo do 60 minut – 350,00
  • dwa teasery wideo – 100,00
Całkowity koszt realizacji takiego podcastu to – 1250,00 netto

Sprzęt używany do podcastów

[wptb id=3101]

Wejdź na chwilę do naszego studia

MB 7.4.33

© marselstudio.pl 2023