Strona główna – nowa – Copy - marselstudio.pl

Marsel Studio

Jesteś wokalistą lub muzykiem i szukasz fajnego miejsca do realizacji swoich pomysłów? Szukasz doskonałej przestrzeni do realizacji swojego podcastu? A może masz ciekawy projekt i nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do nas!

NAGRANIA PODCASTÓW

Nagraj profesjonalnie swój podcast, gwarantujemy wygodne warunki, dogodne terminy oraz profesjonalny sprzęt.

WARSZTATY WOKALNE

Zapraszamy na specjalne warsztaty wokalne, które organizujemy w naszym studio. Chcesz popracować nad głosem? Zapraszamy!

VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz ciekawego i praktycznego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby lub fana muzyki? Sprawdź ofertę voucherów.

Witaj na stronie Marsel Studio!

Jesteśmy studiem nagrań założonym w 2006 roku w Warszawie. Przez lata naszej działalności udało nam się stworzyć nowoczesne i profesjonalne studio, w którym oferujemy najlepsze usługi dla naszych klientów.

Nasze podejście do każdego projektu jest indywidualne i zapewniamy wysoki poziom obsługi. Jesteśmy elastyczni i doświadczeni, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Zarówno profesjonalni artyści, jak i amatorzy są u nas mile widziani.

Obsługujemy także duże firmy i realizujemy wielkie przedsięwzięcia. Nasza sala nagrań jest klimatyzowana i wyposażona w najlepszy sprzęt do realizacji nagrań audio i wideo. Dodatkowo, zapewniamy duży i bezpłatny parking dla naszych klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnego i elastycznego studia nagrań, Marsel Studio jest idealnym miejscem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami dzisiaj i przekonaj się sam.

Doskonałe pomysły prezentowe - voucher na nagrania!

Nie tylko nagrywamy, ale też szkolimy!

Emisja głosu dla dzieci

Nasze warsztaty wokalne to idealne miejsce dla Twojego dziecka, aby poznać tajniki pracy z głosem. Dowiedzą się jak poprawić swoją dykcję i dodać jej magicznego blasku.

Praca nad głosem dla dorosłych

Na naszych warsztatach wokalnych zdobędziesz wiedzę na temat sztuki śpiewania. Poznasz tajniki prawidłowego oddychania, czym jest przepona itd.

Warsztaty wokalne dla wszystkich!

Warsztaty kierujemy do wszystkich osób w wieku od 15 roku życia, których pasją jest muzyka, którzy chcą się rozwijać i spróbować swoich sił w przed mikrofonem.

MB 7.4.33

© marselstudio.pl 2023