marselstudio.pl - Profesjonalne studio nagrań Warszawa

NAGRANIA PODCASTÓW

Nagraj profesjonalnie swój podcast, gwarantujemy wygodne warunki, dogodne terminy oraz profesjonalny sprzęt.

Zobacz


WARSZTATY WOKALNE

Zapraszamy na specjalne warsztaty wokalne, które organizujemy w naszym studio. Chcesz popracować nad głosem? Zapraszamy!

Zobacz


VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby lub fana muzyki?
Sprawdź naszą ofertę voucherów.

Zobacz


WEJDŹ NA CHWILĘ DO NASZEGO STUDIA…O STUDIU

Opowiem Wam trochę o moim miejscu. Historia MarselStudio sięga 2006 roku. Początkowo było to domowe studio nagrań, jakich w naszym kraju wiele. Przez pierwsze lata kompletowałem sprzęt, szkoliłem się, poznawałem ciekawe osoby z branży i rejestrowałem pierwsze profesjonalne nagrania. Po kilku latach homerecordingu postanowiłem pójść w tym kierunku dalej i otworzyć studio nagrań z prawdziwego zdarzenia

.

Był rok 2014. Od samego początku miałem swoją wizję tego miejsca. W końcu przygotowywałem się do tego parę ładnych lat. Jestem z tych osób, które lubią stawiać sobie cele i je realizować – nawet kiedy z początku wydawać się mogą nieosiągalne. Pragnąłem, aby moje studio miało niepowtarzalny klimat i przyciągało ludzi, dla których muzyka jest pasją i całym życiem. Po wielu miesiącach projektowania i budowy studia – udało się! Otworzyłem pierwsze studio na warszawskim Grochowie. Cały czas kompletowałem wyposażenie i poznawałem kolejne ciekawe osoby.

Z biegiem czasu, wraz ze wzrostem zainteresowania i ciągłej chęci rozwoju, otworzyłem studio w nowej lokalizacji. Duże zainteresowanie ze strony zespołów spowodowało jednak, że i tu było za ciasno. Ostatecznie postanowiłem po raz kolejny powiększyć studio. Zainstalowałem się na ul. Chełmżyńskiej i pod tym adresem działam do dziś.

Skończyłem szkołę z tytułem realizatora dźwięku, uczestniczyłem w licznych szkoleniach i przede wszystkim nagrałem tysiące godzin śladów. Cały czas zdobywam doświadczenie, ale chętnie podzielę się tym już zdobytym. Serdecznie zapraszam do siebie młode zespoły, wokalistów/wokalistki, muzyków i wszystkich tych, którzy chcieliby w profesjonalny sposób zarejestrować swoje muzyczne dokonania.

Gwarantuję pracę w komfortowych warunkach oraz miłą i przyjemną atmosferę podczas sesji nagraniowych. Do każdego artysty podchodzę indywidualnie. Jest to Twoje pierwsze nagranie? Postaram się stworzyć taki klimat, abyś się nie stresował. Serdecznie zapraszam na ul. Chełmżyńską 10E lub do kontaktu telefonicznego na 604-186-929.


MEDIA I PARTNERZY

Components

W jaki sposób należy pracować głosem? Jak poprawić dykcję, aby brzmiała ona fantastycznie? Twoje dziecko dowie się tego wszystkiego na naszych warsztatach – sprawdź szczegóły

Components

Jak prawidłowo oddychać podczas śpiewu, czym jest przepona i podparcie przeponowe, jakie elementy składają się na proces tworzenia dźwięku, jak się tworzy ozdobniki, tego wszystkiego dowiesz się na naszych warsztatach wokalnych – sprawdź szczegóły

Components

Warsztaty wokalne w MarselStudio 

Warsztaty kierujemy do wszystkich osób w wieku od 15 roku życia, których pasją jest muzyka, którzy chcą się rozwijać i spróbować swoich sił w przed mikrofonem. Podczas zajęć będziemy pracować nad głosem, poznasz różne techniki śpiewu i sposoby na pozbycie się tremy. Dowiesz się, jak wygląda praca w profesjonalnym studio nagrań, a przede wszystkim zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie.

To może być jeden z przystanków na Twojej muzycznej ścieżce – sprawdź szczegóły


MB 7.4.33

© marselstudio.pl 2023