Podcasty

Co Cię interesuje?

Marsel Studio – profesjonalne studio nagrań dla gwiazd i firm

 
 

Jesteśmy studiem nagraniowym, które przez wiele lat działa na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu, obsłudze na najwyższym poziomie oraz pełnej dyskrecji, przez nasze progi przewinęły się liczne gwiazdy, które czują się u nas dobrze i chętnie do nas wracają. Dzięki naszym usługom, gwiazdy czują się u nas komfortowo i swobodnie, co sprzyja udanej realizacji projektów.

Nasze studio specjalizuje się w nagrywaniu podcastów, które są naszą pasją i jednym z głównych elementów naszej oferty. Realizujemy projekty dla wielu firm, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i profesjonalizm. Oferujemy również nagrania audio, co pozwala nam na zaspokojenie potrzeb różnych klientów.

Posiadamy kilka gotowych scenografii, które umożliwiają nam szybką realizację projektów. Nasza przestrzeń stale się rozwija, a my jesteśmy otwarci na nowe projekty i wyzwania.

Nasze studio cechuje się profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb klienta i dostosowane do jego wymagań. Dzięki nam, każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje pomysły na najwyższym poziomie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu!

Świat sportu

Adam Kszczot – Wielokrotny medalista mistrzostw Europy, halowych mistrzostw Europy, mistrzostw świata oraz halowych mistrzostw świata. Specjalista w biegu na 800m.

Piotr Lisek – Medalista mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata oraz dwukrotny halowych mistrzostw Europy w skoku o tyczce.

Agnieszka Kobus-Zawojska – polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy, zawodniczka AZS-AWF Warszawa, dziennikarka radiowa.

Kasia Biłous – dietetyk sportowy i terapeuta zaburzeń odżywiania

 

Daria Abramowicz – polska psycholożka sportowa, współpracująca z Igą Świątek. Wyróżniona tytułem trenerki roku 2020 przyznawanym przez Komisję Sportu Kobiet przy Polskim Komitecie Olimpijskim

 

Łukasz Małek – uznany i ceniony kardiolog sportowy. 

 

Mateusz Kusznierewicz – polski żeglarz sportowy, mistrz olimpijski i mistrz świata.

 

Świat mediów

Jurek Owsiak – polski dziennikarz oraz działacz charytatywny i społeczny.

Eliza Rycembel – polska aktorka. Laureatka Orła oraz nagrody 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Boże Ciało

 

Patrycja Markowska – polska piosenkarka i autorka tekstów.

 

Joanna Brodzik – znana polska aktorka, znana z seriali Graczykowie, Kasia i Tomek, Magda M. oraz Dom nad Rozlewiskiem

 

Dorota „Doda” Rabczewska – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, producentka, aktorka i osobowość medialna.

 

Marta Malikowska – polska aktorka teatralna i filmowa. Znana z takich produkcji jak „Ślepnąc od świateł”, „Skazana” czy „Chyłka – Inwigilacja”.

 

Magda Mołek – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i youtuberka.

 

Jan Dąbrowski – polski youtuber, prezenter radiowy i telewizyjny. Znany również jako JDabrowsky.

Zofia Zborowska – polska aktorka. Jest córką Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, również aktorów.

Maria Peszek – polska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów piosenek.

Margaret – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody. Od 2020 właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Karolina Korwin-Piotrowska – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka.

Maciej Okraszewski – dziennikarz i reporter. Twórca bloga i podcastu pt. Dział Zagraniczny, gdzie porusza tematy, o których w mediach słychać niewiele albo wcale.

Anna Dereszowska – polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

Lara Gessler – polska restauratorka, osobowość telewizyjna oraz autorka książek kucharskich: „Słodki zielnik” oraz „Orzechy i pestki”.

Katarzyna Pakosińska – polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka i dziennikarka.

Inne ciekawe tematy

Dorota Wellman i Andrzej Sikorowski – świetna rozmowa znanej dziennikarki z wokalistą zespołu Pod Budą o Grecji i nie tylko.

Dziewuchy dziewuchom – O co właściwie chodzi z aborcją farmakologiczną? Aborcja tabletkami aborcyjnymi i czy własna aborcja jest leglana? Zapraszamy na Q&A z Agatą z Dziewuchy Dziewuchom!

Max Cegielski – polski dziennikarz, pisarz, prezenter radiowy i telewizyjny, animator kultury, podróżnik. Człowiek wielu talentów.

Pola Rise – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.

Łukasz Orbitowski – polski pisarz. Laureat Paszportu „Polityki” i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike” oraz Nagrody Literackiej Gdynia.

Adam Bytof – twórca nagrań medytacyjnych nauczyciel medytacji, mindfulness, hipnozy oraz świadomego śnienia.

Karol Wyszomirski – Autor dwóch bestsellerowych książek z serii BIOHACKING i NEUROHACKING oraz licznych artykułów na temat optymalizacji psychofizycznej.

Adam Kowalewski, Katarzyna Bosacka i Marta Podleśna – Super ciekawa rozmowa o tym dlaczego tak trudno realizować plany po sylwestrze i jak poradzić sobie ze wścibską rodziną podczas Świąt?

Marcin Szczelina – Krytyk i kurator architektury. Od 2014 roku ekspert europejskiej nagrody Mies van der Rohe Award.

Magda Zajączkowska – blogerka, projektantka wnętrz, a ponadto założycielka marki Mint Grey.

Jakub Kulig i Mateusz Krysiak – ciekawa rozmowa o tym co jest istotne dla zamawiających oraz jakie są potrzeby wykonawcy.

Katarzyna Maciejak i Edyta Nowak – przedstawicielki polskiego producenta kominków, które rewolucjonizują branżę wnętrzarską.

Arthur Wenker – znany w siecie jako Trener Życia, Coach, który poprzez kontrowersje i trudne tematy zmusza ludzi do myślenia i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Piotr Tomaszewski – znany w sieci jako Szmexy. Od 2016 propagator zdrowego trybu życia, ale połączonego ze zdrowym rozsądkiem.

DJ Natty – mieszkający w Polsce nigeryjski disc jockey.

Didi aka Sunstone Gold – międzynarodowa podcasterka

Iwona Firmanty – psycholog, socjolog, coach, trener biznesu, trener odporności psychicznej, przedsiębiorcą, autorką książek oraz mamą.

Edyta Tecław – Właścicielka marki VIA AROMA. Kreatorka perfum naturalnych. Aromaterapeutka. Organizatorka pachnących warsztatów.

Inne projekty

Natalia Nykiel – polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i inżynier środowiska. Jest laureatką nagród, takich jak: Eska Music Awards, Fryderyka czy Queen Palm International Film Festival..

Piotr Fronczewski – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, piosenkarz, satyryk, reżyser teatralny oraz pedagog.

Pih – polski raper. Były członek zespołów JedenSiedem i Skazani na Sukcezz.

Robert Janowski – polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy.

LUKI (Łukasz Wasiak) – autor tekstów, kompozytor i charyzmatyczny oraz energiczny wykonawca tworzący muzykę w stylu Disco/Dance.